HAGEL Engineering | Hakkımızda
15319
page-template-default,page,page-id-15319,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Hakkımızda

HAGEL A.Ş. olarak yönetim kurulu başkanımızın 35 yıllık mesleki deneyimin ardından 2016 yılında sektöre yeni, kurumsal ve yüksek kaliteli bir nefes getirebilmek adına kurulmuş, karşılıklı güveni esas alarak, tam memnuniyet sağlamak hedefiyle yolunda emin adımlarla ilerleyen bir mühendislik şirketidir.

 

HAGEL A.Ş. elektrik ve yenilenebilir enerji alanlarından projeden taahhütün son anına kadar anahtar teslim projeler ile toptan ve perakende elektrik malzeme satış departmanı da olan; bunların haricinde Elektrik Mühendisleri Odası’ndan tüm yetkilere sahip kadrolarıyla trafo işletme sorumlulukları, periyodik trafo bakım çalışmaları, İSG kurallarınca periyodik olarak yapılması gereken; topraklama ölçümleri, paratoner ölçümleri, elektrik iç tesisleri uygunluk denetlemeleri, kaçak akım test çalışmaları ve tesisat revizyonları gibi çalışmalarla sektöre tam anlamıyla hakim ve profesyonel; günden güne emin adımlarla büyüyerek ilerleyen bir kurumdur.

 

Kurulduğu günden itibaren yegane hedefi olan; “uluslararası markette marka bir şirket olmak” gayesine erişebilmek için var gücü ve tüm dürüstlüğüyle sektörel hizmetlerine devam etmektedir.